18 Haziran 2016 Cumartesi

SELECT LASHGöz ürünlerine olan  zaafımı bloğuma takip edenler bilir.göz altı kremi olsun kirpik ürünleri olsun yeni ürünler denemeyi seviyorum... select lash da
 Amerikadan ithal kaş ve kirpik bakımı için kullanılan bir serum

şeffaf jel şeklinde bir ürün.Maskara şeklinde fırçası var Yani kullanımı çok kolay. Sabah akşam kirpik diplerine yedirerek kirpiklere sürmek gerekiyor.makyaj altınada sürülebiliyor.....

Select Lash’ın içeriği nedir?
İçeriği: Castor Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hyaluronic acid, Hydrolyzed Silk, Polygonum Multiflorum Root Extract, Arginine diğer mineral ve bitkisel maddeler.
Castor Oil, Hint yağının diğer bir adıdır. Saç, kirpik kaş bakımında kullanılan etkili bir yağ
Camellia Sinensis anti bakteriyel özelliği olan bir bitki özüdür. antioksidan etkisi yüksek bir madde
Hyaluronik acid bilinen en güçlü nem tutucudur. Kendi ağırlığının 1000 katı su tutabilme özelliğiyle cildin sürekli nemli kalmasına yardımcı olmaktadır. Normalde insan vücudunda hücreler arası seviyede hyaluronik asit bulunmaktadır. Cildimizi genç ve diri gösteren güç hyaluronik asidin gücüdür. Ancak ilerleyen yaşla beraber ciltteki oranı azalır ve topikal ürünlerle bu kaybın telafi edilmesi gerekir. Cilt bakım ürünlerinde kullanılması son derece hayati olan bu aktif aynı zamanda yara iyileştirici özelliğe de sahiptir. Onun eşsiz nemlendirme özelliklerinin sonucu ciltte pürüzsüzlüğün ve yumuşaklığın artması, kırışıklıkların azalmasıdır. Bu sebeple HA bir çok makyaj kremi ve nemlendirici kremde de kullanılır.
İpek proteini kaş ve kirpiklerin elastikiyetini arttırıp güçlenmesine yardımcı olur.
Polygonum Multiflorum Root Extract cilt yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur. Güneş ve diğer çevresel faktörlerin verdiği zararı gidermeye, kan damarlarını besleyip kirpik ve kaş köklerini güçlendirmeye yardımcı olur.
Arginine Nitrik oksit sentezinde uyarıcıdır. Vücutta, yaşlanmayı önleyen en önemli hormonların salgılanmasını artırır. Kan dolaşımını hızlandırır. Böylece kirpik ve kaş kökünü besleyerek yenilerinin çıkmasına ve var olanların güçlenmesine yardımcı olur.
   
select lash içeriği satış  sitesinde bu şekilde anlatılmakta insan okuduğu zaman aman allahım ne kadar zengin içeriğe sahip diye düşünüp hemen edinmek istiyor.
Ama malesef şekerlerim çok fos bir ürün en azından benim için öyle hiç bir etkisini faydasını görmedim. düzenli kullanmama rağmen!
Türkiyede 45 lira ile 60 arası  
 
 
                                                                                                 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder