22 Ağustos 2014 Cuma

Mızon plecenta Ampoule cream

 Bir uzakdoğu markası olan Mızon'nun plecenta ampoul kreminden bahsetmek istiyorum.
RoseRose shop alışverişimde aldığım bir ürün...  

özellikle kuru ciltler için önerilen bir krem
 Kutusu korece ve ingilizce içeriyor.Açıklama bölümünde beyazlatma ve kırışıklık için uygundur.1.500mg plasenta ekstresi vardır.ürün KFDA (kore gıda ve ilaç idaresi) tarafından bakım beyazlatma ve kırışıklık için onaylanmıştır.yazıyor. 

rengi görüldüğü üzere beyaz  kalın gibi görünsede ince ve pürüzsüz bir yapıya sahip kokusuda beni rahatsız etmedi.bu aralar Birçok bitkisel içerikli markalarda  Placenta kremleri maskeleri ve cilde enjekte edilen iğnelerine rastlamaktayım. kırışıklık ve cildi gençleştirmede sivilce ve akne lekelerini gidermede kullanılmakta Koyun ve inek placentası çok yaygın ama
korede anlaşılan bitkisel placenta daha fazla kullanılmaktaymış...

Genel yapı ve kullanım olarak beğendim diyebilirim. kuru ve karma ciltler için gündüz kullanımı yağlı ve yağlıya dönük ciltler için gece kullanımı önerilmekte bir haftadan biraz fazladır. kullanıyorum.nemlendirmesinden memnunum ince cizgiler için henüz bir yorum yapamam. 
Dediğim gibi roserose shop sitesinden aldım. yukarıdaki linkten sayfasına girip inceliyebilirsiniz. ben 12 dolara almıştım ama indirime girmiş:(1 yorum:

  1. İlk defa duyduğum bir marka
    roserose shop sitesinde çok güzel ürünler var :))
    bende bloğuma beklerim http://sedefilemodamakyaj.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil