3 Temmuz 2014 Perşembe

Estee Lauder İdeal Light


Estee Lauder markasının koyu bir hayran kitlesi olduğunu biliyorum.Ama nedense ben pek sevmiyorum.o yüzdende pek estee Lauder standını kurcalamam:)
Yine benim bitmek tükenmek bilmeyen concealar arayışımda satış danışmanı bayanın övgüleri üzerine tanıştığım bir ürün İdeal Light... 

Yalnız aldıktan sonra farkettimki kapatıcıdan ziyade aydınlatıcı bir ürünmüş:(
Sephoraya gittiğimde yüzümde hafif bir makyaj vardı. 4 veya 5 saat önceki makyajlı göz altına uygulayınca hoş durduğunu gözaltı morluklarımı kamufle ettiğini düşündüm ve Tabiki kozmetik mağazalarındaki şu spot ışıklar! sanırım kozmetik mağazaları için özel yapılıyor bu ışıklar:) oralarda uygulayınca farklı oradan çıkınca çok farklı duruyor. ah o ışıkların kurbanı çok
ürün alıp daha sonra çekmecenin derinliklerini boylayan bir çok şey oldu. Güya artık akıllandım diyordum.
 önce alıcağım şeyi uygulatıp mağazadan çıkıyordum.Dolaşmama devam edip her girdiğim mağazada değişik ışıklarda ve aynalarda sürdüğüm ürüne bakıp öyle karar veriyordum.Geçer not alırsa bir kaç saat sonra geriye dönüp alıyordum.  Ama İdeal Light 'ta basiretimmi bağlandı ne!:)
Direk alıp çıktım. ve iyi ki almışım diyemedim....
 
Ben çok beyaz bir cilde sahip olduğum için 01 light rengini aldım.
Ürüne gelirsek Fırçalı bir ürün altan çeviriyorsunuz. fırçanın ucuna ürün geliyor ve ister kendi fırçasıyla ister concealar fırçasıyla yada benim gibi parmak uçlarınızla uyguluyabilirsiniz. yapısı çok akışkan ve ince çok rahat dağıtabiliyorsuz.
Göz altında problemi olmayanlar için adı gibi ideal bir ürün olabilir:) 
Ama ben morlukları ve zaman zaman göz altı torbaları olan bir bayanım:((
Bana çok hafif geldi.
 fiyatı 79 tl  idii 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder