17 Mayıs 2014 Cumartesi

Yves Rocher Detoks etkili temizleme köpüğü ve tonik

Yves Rocher çok sık uğradığım ve alışveriş yaptığım bir marka.... Ürünlerini seviyorum. ve fiyat olarak da uygun olduğunu düşünüyorum. Çokta fazla indirimler ve kampanyalar yapıyorlar. Daha ne olsun:)
Detoks etkili cilt temizleme serisine gerçekten bayıldım. Seri temizleme köpüğü,temizleme sütü, tonik ve makyaj temizleme suyu olmak üzere 4 parçadan oluşuyor.Ben
Toksinlerden Arındırıcı Cildi Yenileyen Peeling Tanecikli Yüz Yıkama Köpüğü ve Toksinlerden Arındırıcı Yorgunluk İzlerini Silen Temizleyici Tonik olarak adlandırılan ürünleri aldım.


Temizleme sütünü oldum olası sevemedim kremsi ürünlerle makyaj çıkartmak bana pek doğru gelmiyor.
daha çok makyaj yüze sıvışıp kalıyor gibi geliyor.Temizlik için illaki su ile temas etmeliyim:))
Toksinlerden arındırıcı peeling tanecikli yüz yıkama jeli:İçinde küçücük peeling tanecikleri olan mis gibi kokan bir yıkama jeli.. Bitkisel içerikli içerisinde Yeşil
Çay, Beyaz Çay, Madagaskar Çayı ve Kayısı Çekirdeği Tozu bulunuyor. kokusunu çok sevdim.ağırlık olarak yeşil çay kokuyor.Öncelikle çok hafif yapılı olduğunu cildi çizmeden temizlediğini belirtmem gerek zaten alerjik ve hassas bir cildim var.Hiçbir rahatsızlık duymadım.Bittiğinde tekrar alacağım bir temizleme köpüğü
Toksinlerden Arındırıcı Yorgunluk İzlerini Silen Temizleyici Tonik:toniğin kıvamı  bildiğimiz tonikler gibi değil.Daha yoğun muhallebi gibi,jöle gibi  Ve cilde sürdüğünüz andan itibaren etkisini hissediyorsunuz..daha arınmış ve temiz bir cilt ve Mis gibi kokuyor.Ayrıca bilirsinizki bir çok cilt ürünü göz altına uygulanmıyor. Göz altımızın daha ince bir deriye sahip olmasından dolayı ama bu toniği  göz temizliği içinde kullanabiliyorsunuz.
Bitkisel içerikli Yeşil Çay, Beyaz Çay; Madagaskar Çayı, Nane Suyu ve Organik Papatya Suyu içeriyor.

Satış fiyatı temizleme köpüğü 29. 90 tl tonik 29.90 tl ama mutlaka bir indirim ve kampanyaya denk gelip daha ucuza alabilirsiniz:)
sevgiler.....

2 yorum:

  1. Canım merhaba bu ürün paraben ve türevlerini içeriyor nacizane düzeltmek isterim, hoşcakal.

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim.gülesracım.satış elemanı bayan içermediğini söyledi sende içerdiğini söyleyince küçük bir düzeltme yaptım:)

    YanıtlaSil