9 Ocak 2014 Perşembe

TONYMOLY Red Appletox Honey krem

Yaklaşık on gün önce kore alışverişim elime geçmişti.ve büyük bir hevesle kullanmaya başladım:)
En çok sevdiğim ürünle başlamak istedim.sizlere aldığım cicilerimi anlatmaya :)En ama en çooooook bu sevimli elmayı sevdim diyebilirim:)
Göründüğü üzere ambalaj çok şirin kırmızı bir elma! kapağı açtığınızda içinde minik

bir spatula ve bir tane daha plastik beyaz bir kapak bulunuyor. onuda açınca mis gibi elma kokulu kreminiz ortaya çıkıyor...

İÇERİSİNDE

 Manuka balı (yeni zellanda) kremin içeriğini okuduğumda manuka balını biraz araştırdım. Antibakteriyel özelliğiyle ünlü bir balmış.Birçok yerde yara enfeksiyonlarını tedavi etmek için tıptada kullanılıyormuş.
Manuka balı nemlendirici özelliğede sahiptir. B6 vitamini, tiamin, niasin, bazı amino asitler, mineraller ve çeşitlerini bünyesinde barındırmaktadır.
Arı sütü özü:(C vitamini , folik asit , amino asitler , B vitamini içerir erkek işçi arı salgılarından elde edilen bir üründür . Bir de güçlü antibakteriyel özelliklere sahiptir . Bu, cilt tonunu geliştirmek ve nem sağlamak  ince çizgilerin görünümünü azaltmada çok etkili bir bileşendir.)
Propolis (yüksek antioksidan içeriyor) 
Siyah Bal: (Zengin mineral ve amino-asit.kaynağı) ve son olarakta o mis gibi kokusunu veren Elma asitleri içeriyor.Elma asitleride ölü deri hücrelerinin dökülmesine cildi aydınlatmaya ve sebum kontrol özelliklerine sahip 
içeriği kısaca böyle bayanlar gelelim yapısına

Yapısı Bal kaynaklı bir krem olduğu üzere akışkan bir yapıya sahip çok az miktar parmaklarınızın arasına alıp yüzünüze masaj yaparak kremi yediriyorsunuz ilk sürerken yapış yapış bir hisse kapılıyorsunuz. ama daha sonra cilt tarafından emiliyor.ilerleyen dakikalarda görüntü olarak bir parlama ve ıslak ıslak bir görünüm olmuyor ama çok hafif bir yapışkanlık hissi oluyor. ama bu beni hiç rahatsız etmedi. makyaj altı bir nemlendirici olamaz yapısından dolayı ama gece kremi için benim için biçilmiş kaftan oldu.Hele o güzel kokusu yokmu beni mest ediyor. diyebilirim.
Ne kadar kırmızı elma görünümünde olsada buram buram yeşil elma kokuyor..... Elmayı pek seven biri değilimdir. yani olursa eşim yıkayıp elime verirse yerim:) ama  aklıma gelipde aldığım yediğim bir meyva değildir. Ama bu krem sayesinde elmaya bir sempati bir sempati görmeyin gitsin:) 
uzun lafın kısası dostlar !cildi nemlendirme.parlatma. besleme. cilt lekelerini onarma.ve doku elastikiyeti sağladığı kremin vaatleri... 
Ben nemlendirme.besleme ve parlatma  olayına bizzat şahidim cilt lekeleri onarımı ve elastikiyette gelirsek daha uzun bir kullanımda farkedilecek bir durum olduğu için 10 günde birşey söyleyemem ama ben bu kremi çok sevdim ve yarılamaya başladığım an tekrar sipariş vereceğim bitmeden gelsin diye:)  

sevgiler..............

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder