11 Ekim 2012 Perşembe

Rexaline Hydra-Zoom Bölgesel Dolgunlaştırıcı Krem

Rexaline hydra zoom ile tanışmam yine bir Sephora alışverişimde oldu.
 Bir markanın hep aynı mağazasından  sürekli alışveriş yapınca çalışan elemanlarla arkadaş oluyorsunuz. ve yorumları satıştan ziyade daha real yaklaşımda oluyor.Bu arada marmara forum sephorada çalışan ferdaya sevgilerimi yolluyorum:)
 Son gittiğimde ferdacığım bana Rexaline markasını denemedin hiç sanırım şu an indirimde ve olumlu dönüşler aldığımız bir marka dedi. markayı incelemeye başladım ve benim ihtiyacıma uygun olduğunu düşündüğüm bir ürününü aldım. hydra zoom bölgesel dolgunlaştırıcı krem 30 lu yaşların en başında olmama rağmen:) yani daha gencim:)
mimik çizgilerim oturmaya başladı  kaz ayaklarım ve iki kaşımın arasında bir çizgi var. aslında çatık kaşlı biri hiç değilimdir.ama var işte!
 bu ürün rahatsız olduğunuz ince çizgilerinizi doldurarak daha pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. ayrıca sürdüğünüz bölgeyi %82 oranında nemlendirme özelliği var.
Makyaj öncesi ihtiyaç olan bölgeye kaz ayakları dudak kenarı alın bölgesi yada iki kaş arasına çok az bir miktar çizgilerin üzerine dikey olarak uyguluyorsunuz ve üzerine makyajınızı yapıyorsunuz. gün içerisinde hem çizgilerinizi dolduruyor hemde nemlendirerek o bölgeye bakım yapıyor.
Yani anlıyacağınız hem kamuflaj hem bakım bir arada...
 Ürünün yapısına gelince parmağınızın üstüne alıp bölgeye uyguladığınızda yumuşacık bir his bırakıyor. ama kesinlikle yağlı bir his değil cilt tarafından saniyede emiliyor. çok çok az bir ürün yeterli oluyor. bereketli bir ürün uzun bir süre kullanabilirsiniz...
Genel olarak ürünü beğendim. Mimik kırışıklıkları için yani hafif kırışıklar için yeterli bir ürün ama daha ileri yaştaki bayanlar için yani daha orta derecedeki kırışıklar için hafif kalabileceğini düşünüyorum.
25 ile 35 yaş arası hafif mimik kırışıklığı olan ve her makyajda değilde özel bir gün veye gece makyajı öncesi kullanılabilecek ideal bir ürün.
Sephoraya yolunuz düşerse indirim hala devam etmekte incelemenizi tavsiye ederim fiyatına gelince indirimli fiyatı  50 lira

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder