25 Temmuz 2012 Çarşamba

L'oreal Perfect Clean Kayısılı Peeling

Loreal perfect clean kayısılı peelingini bir watson alışverişimde almıştım. ama henüz bitiremediğim hali hazırda peelingim olduğu için kullanmamıştım. yaklaşık iki  hafta önce kullanmaya başladım.Güzel bir ambalajı var şişenin ortasında Scrubleti var  Scrubleti üzerinde minik minik bir sürü çıkıntısı olan plastik bir yüz pedi diyebiliriz. ürünü bunun üzerine döküp dairesel hareketlerle masaj yaparak cildimize peelingi uyguluyabiliyoruz. yani anlıyacağınız peeling uygulamada büyük kolaylık sağlıyor. yüz temizleme fırçaları gibi sert değil  Arkasında vantuzu olduğundan duvara ya da dolaba da yapıştırılabiliyor. Bu arada plastik görünümünde esnek ve yumuşak bir madde peelingten çok Scrubletten etkilendim desem yeridir:)
Herneyse peelinge gelince yapısı güzel Peeling kayısılı ama öyle aman aman kayısı kokmuyor.Koku değince aklıma geldi nerde (Neutrogena Visibly Clear Pembe Greyfurt peelingin kokusu )  içindeki minik tanecik parteküller cildi çizmeyen ama peeling etkisini hissettiren büyüklüğe sahipler..yalnız cildi kurutuyor.onu söylemeden geçmiyeyim kuru ciltler için pek uygun bir ürün değil karma belki ama yağlı ciltler için güzel bir alternatif olabilir. fiyatıda uygun denemekte yarar var fiyatı 9.90l sanırım....

2 yorum:

  1. Bende dün yeni bir site keşfettim bazı makyaj ürünleri gerçekten çok düşük fiyatlarla satılıyor. Bakmanızda fayda olacaktır. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için Parfum.com.tr alternatif olabilir.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. teşekkür ederim en kısa zamanda siteyi inceleyeceğim

      Sil