25 Aralık 2011 Pazar

YILBAŞI MAKYAJI İÇİN ÖNERİLER

NarsKobalt mavisi, Nars'ın en büyük iddiası. Mat ve yüksek pigmentasyona sahip renk, kesinlikle cesur bir görünüm için. Yılbaşı makyajında denenmeli!
DiorDior'un yeni yıl makyajı verniklenmiş! Parlak kırmızı, tırnaklarda ve ruj da görülüyor. Ateş kırmızısı ve altın ışıltıları Dior'un da gözdesi

Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent yılbaşı makyajı için muhteşem bir göz makyajı yaratmış. Dumanlı, vamp ve çok siyah... Ten ve dudaklar da bir o kadar soluk ve bu göz makyajında olması gerektiği gibi geri planda.
Chanel
Chanel 2011 Yılbaşı koleksiyonu altın ve kırmızı renk paletlerinden oluşuyor, tam bir parti görünümü için!

Altın ve kırmızı bir palet sunan koleksiyon, dudakları ön plana çıkarıyor. Dudaklar kırmızının en parlak tonuyla canlanıyor.
Burberry
Burberry'nin makyaj koleksiyonu doğal ve sofistike...Pembe tonlarında yarı parlak bir ruj ve açık sedefli bir far bu makyajı özetliyor. Gözler aydınlık.Kirpikleri tek tek ayıran bir maskara... Belli belirsiz allık.

Özellikler sarışın ve makyajda abartı istemeyenler için güzel bir yılbaşı makyajı.
Bobbi Brown
Bobbi Brown, renklerle özgürce oynamak için en doğru zamanın yılbaşı gecesi olduğunu söylüyor.

Gözlerde lacivert, gri ve mor gölgeler ile dumanlı göz makyajı uygulanmış. Dudaklarda ise koyu pembe mat ruj var. Güzel bir denge...
Armani
İlham verici bir çağ… 30’ların zarafeti, bu koleksiyona esin kaynağı oluyor. Armani'nin bu özel makyaj koleksiyonunun yüzü ise Megan Fox.

Eyes To Kill farlar
Giorgio Armani’nin en gözde farı, üç metalik rengin yansımalarıyla zarifçe sınırlı sayıda üretimle sahneye çıkıyor: Altın rengi; tonu açılmış gümüş plütonyum ve gümüş ile altının karışımıyla ara bir renk tonu.

Dudaklar ise enerjik ve parlatılmış renklerle giydiriliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder