21 Kasım 2011 Pazartesi

ÇİKOLATA TADINDA

 Havalar soğudukça yaz mevsiminin iyice geride kaldığını hissettikçe nedense hüzünlenirim aslında kış doğumlu olmama rağmen yazı çok seviyorum. yazla ilgili birşeyler paylaşmak istedim. benim gibi yaza aşıklarınız varsa yazı hatırlatan makyaj malzemeleriyle biraz keyiflenirler diye umuyorum ben kışın yaz mevsimini hatırlatan şeylerle avunurum :) ya siz?
Yaz güneşiyle buluşan bronz tenleri ışıl ışıl parlatan bir kaç üründen bahsetmek istiyorum.
  1. GUERLAİN TERRACOTTA: yazın makyaj çantalarımızda ve makyaj aynalarımızın önünden eksik etmediğimiz terracottalar.bu ürün en çok sevdiklerim arasındadır.mat ve çıplak ten kadar doğal bir görünüm elde edebileceğinz harika bir ürün

  1. CARGO WATER RESİSTANT BRONZ PUDRA Bu ışıltılı pudra bronzluğunuzun görünümünü uzatmak ve ışıltılı bir bronzluk kazanmanıza yardımcı olan güzel bir ürün üç rengi var ışıl ışıl ve ince yapılı bir pudra sephora mağzalarında bulabilirsiniz.

ESTEE LAUDER BRONZE GODDESS PUDRA:Ben zaten genel olarak Estee Lauder’ın bronzer’larının hepsini çok beğeniyorum. Marka birçok kozmetik ürününde başarılı bronzer`larda kesinlikle harika. Bronz meraklılarına duyrulur. : )
 
 
PHYSİCİANS FORMULA BRONZER PUDRA:Kimyasal maddeler, parabenler ve yapay koruyucular içermiyor.eco sertifakalı Herhangi bir kozmetik ürüne göre %93 daha az plastik içeriyor. içerdiği maddelerin % 100 doğal kaynaklı organik bir pudra hem sağlıklı hem ince ve güzel:)

MAC BRONZİNG PUDRA:Kış aylarında bile kullanabildiğim bir bronzing pudra görüntüsü parlak ama yüze sürdüğünde yaldızlı pırıl pırıl parlayan bir pudra değil kadife bir görüntü sağlıyor olsun o kadar o bir mac:)


SEPHORA SUN DİSK PUDRA:Bronz renk görünümü sağlayan bu kompakt pudranın altınımsı ve bakırımsı olmak üzere 2 renk tonu bulunmaktadır.
hafif ve ışıl ışıl yapısı maksimum etkiyi yaratarak cildinize aydınlık bir görünüm verir.
Cildini aydınlatacak aynı zamanda da bronzlaştıracak bir pudra isteyen bayanlar için idealdir.biraz kalın az miktarda sürmek gerekiyor.


RİMMEL SUNSHİMMER BRONZER PUDRA:Bu ürünü  Watsonstan aldım.sadece watsons mağzalarında satılan ingiltere mş'li bir marka  Koyudan açığa üç renk içeren dokusu inanılmaz yumuşak kendiliğinden hafif ışıltılı bronzer

NARS LAGUNA BRONZER PUDRA:Üst üste ödüller alan çokça beğenilen özelliklede benim gibi açık tenliler tarafından tercih edilen bir bronzer inanılmaz derecede doğal durması sanırım bej alt tonlu olmasından dolayıdır.içinde çok çok az turunculuk barındırıyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder